• 444 6 132
  • Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:177 Maltepe/ İstanbul

Hakkımızda

İletişim

SaruhanNakliyat.Com
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:177 Maltepe/ İstanbul
E-Posta: info@saruhannakliyat.com
Telefon: 444 6 132


Hakkımızda

Dünya her gün büyük bir hızla değişiyor. Nakliyat Firmalarının da bu değişime ayak uydurup kendilerini aynı hızda geliştirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Eğer bu gelişmenin gerisinde kalırsak sistemin çarkları arasında kaybolup gideceğimizi ve müşterilerimizin her zaman yeni bir hizmet veren bulacağını biliyoruz.

 

Bu bilinçle evden eve nakliyat firmamızı kurduk, her gün kendimizi ve hizmetlerimizi iyileştirerek yolumuza devam ediyoruz. İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip kurmak olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekibin her zorluğun üstesinden beraber gelebileceğini yıllar içinde gördük ve deneyimledik. Bu nedenle Henry Ford’un şu sözü bize hep yol göstermiştir.

 

“Bir araya gelmek başlangıçtır.

Bir arada kalmak ilerlemedir.

Birlikte çalışmak başarıdır.”

 

Hikayemiz

Kurucumuz Mehmet SARUHAN 10 yılı aşkın bir süre hizmet sektöründe deneyim sahibi olduktan sonra 2001 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hikayemiz çok eski olmasa da iyi hizmetin değerini bilen sektörün öncülerindeniz.

 

Kurucumuz Mehmet İnalkaç neden evden eve nakliyat sektörünü seçtiğini kendi sözleri ile açıklıyor.

 

“Tam bir kabustu son taşınma serüvenimiz. Bu kadar kötü hizmetin içinde, iyi hizmetin bir yıldız gibi parlayıp herkese kendini göstereceğini düşünerek böyle bir girişim başlattım.”

 

Vizyonumuz

Amacımız taşınan herkes için evden eve nakliyatı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve etkin bir şekilde yöneterek sonuçlandırmaktır.

 

Biz şirketimizi bu neden ile kurduk ve tek vazgeçilmezimiz iyi hizmet politikamızdır. Eğer sizde iyi hizmeti önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.