• 444 6 132
  • Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:177 Maltepe/ İstanbul

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat veya diğer hizmetlerimiz ile ilgili aklınızdaki sorulara buradan cevaplar bulabilirsiniz. Cevap bulamadığınız sorular için bizimle iletişime geçin veya bir e-posta gönderin. En kısa sürede geri dönüş yapmak için çalışıyoruz.

20. kata kadar eşya taşımak için tasarlanmış modüler asansör ile nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evinizin konumu asansör kurmak için uygun ve yüksek katlara eşya taşınacaksa çoğunlukla asansörlü nakliyat hizmetini tercih ediyor ve öneriyoruz.


Sizde asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız hemen iletişime geçerek Saruhan Nakliyat'tan asansörlü nakliyat için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evet, tüm paketleme hizmetlerini dilerseniz biz yapıyoruz. Standart hizmette kolilerin yeni evde açılması dahil değildir. Ancak kolileri de siz açıp istenilen yerlere dizin derseniz bu hizmeti de veriyoruz.

Mobilya demontaj ve paketlemesini biz yapıyoruz. Bu eşyaları siz demontaj yapmayın veya paketlemesini bırakın biz yapalım. Sadece duvar delme içeren montaj işleri ve klima, anten gibi demontaj ve montaj işleri yapmıyoruz.

Gardırobunuz da bulunan ve kırışmasını istemediğiniz elbiseleriniz için askılı kolilermiz ve dolaplarımız mevcut bu elbiseleri gardıroptan askıları ile alıp askılı koli veya dolaplarla taşıyoruz ve hiç kırışmadan yeni adresinde gardırobu kurduktan sonra tekrar gardıroba diziyoruz.


Eğer çok fazla elbiseniz varsa teklif aşamasında ihtiyacınız olan askılı koli sayısını belirtirseniz taşınma günü tedarik eder öyle gelip taşımayı yaparız.

Taşınmak istediğiniz güne şehir içi için en az 3 gün kala, şehirlerarası evden eve nakliyat içi ise en az 1 hafta kala rezervasyon yapmanız öneriyoruz. Böylece daha kolay süreci planlayabilir ve size iyi bir hizmet verebiliriz.


Acil taşınma ihtiyaçlarınız içinde iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. En iyi hizmet için çabaladığımızı göreceksiniz.