• Kadıköy Evden Eve Nakliyat

  Kadıköy evden eve nakliyat

  Saruhan Evden Eve Nakliyat olarak Kadıköy ilçesi bizim en çok taşıma yaptığımız ilçe konumundadır. Ofisimizin Kadıköy'ye yakın olması, ücretsiz ekspertiz seçeneği iyi hizmet anlayışımız ile Kadıköy halkı tarafından çok tercih edilen bir firmayız.

  Kadıköy evden eve nakliyat için hemen teklif almak için iletişime geçin.

  Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasının Üsküdar ile beraber en eski yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul haritasının ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Uzun bir Marmara sahil olana Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya Göztepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda) ve Koşuyolu’dur.

  İstanbul’da bulunan evden eve nakliyat firmalarının büyük çoğunluğu Kadıköy’e komşu ilçelerde olduğu için Kadıköy’de taşınan her tüketiciye tavsiyemiz Ataşehir, Kadıköy ve Maltepe de ofisi bulunan nakliyat firmalarından hizmet almak ve bu firmaları taşınma öncesi firmayı ekspertize davet etmektir.

  Saruhan Nakliyat olarak Kadıköy taşımalarına ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.


  Evden eve nakliyat beli önlemler alınmadığı zaman tam bir baş ağrısına dönüşebiliyor. Stressiz bir taşınma için eşya bilgisi, kat ve evinizin önüne kamyon yanaşma mesafelerini paylaşarak rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.
 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  ADRES

  Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:177 Maltepe/ İstanbul

  EMAIL

  meh_met_36@hotmail.com
  www.saruhannakliyat.com.tr