• Pendik Evden Eve Nakliyat

  Pendik evden eve nakliyat


  Pendik evden eve nakliyat işine Saruhan Nakliyat olarak özen gösterdiğimizi bilin istiyoruz. Kamşu ilçemiz konumunda olan Pendik'te bu güne kadar yüzlerde taşıma yapmış bir firma size daha iyi hizmet verecektir. Pendik evden eve nakliyat için Saruhan Nakliyat en iyi seçenektir.

  Anadolu’nun İstanbul’a giriş kapısı niteliğindeki Pendik doğuda Tuzla, kuzeyde Sultanbeyli, batıda Kartal, güneyde Marmara Denizine komşudur. Yaklaşık 188,8 km² bir alana yayılmış olan Pendik’te 7,5 km sahil şeridi bulunmaktadır.

  Pendik’te sanayileşmeyle beraber artan şehirleşme, Türkiye ortalamasına göre 2 kat daha fazla gerçekleşiyor. Özellikle son on yıl içinde Pendik nüfusu iki kat artmıştır. Pendik iki sanayi gölgesi olan Tuzla ve Gebze’ye yakın olması nedeniyle çok fazla göç almış ve Türkiye’deki bir ilden daha fazla nüfusa erişmiştir.

  Saruhan nakliyat Pendik evden eve


  Nüfusun fazla olması fazla göçün olması fazla taşınmak anlamına geldiği için Pendik evden eve nakliyat firmalarının yeni merkezi haline gelmiştir. Pendik evden eve nakliyat için Kartal, Maltepe, Ataşehir hattı kadar çok firmaya sahip olmasa da yavaş yavaş gelişmektedir. Ataşehir, Maltepe ve Kartal da nispeten kaliteli evden eve nakliyat firmaları bulunurken Pendik’te ise daha çok henüz çok fazla kendini geliştirememiş firmalar yoğunluktadır.

  Pendik evden eve nakliyat karar vermeden önce taşınacağınız nakliyat firmasını iyi araştırın. Özellikle firmanın başka platformlarda aldığı müşteri yorumlarını incelemeye özen gösterin.

  İşte Saruhan Nakliyat'ın gerçek müşteri yorumları, yorumları inceleyin ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.


 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  ADRES

  Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:177 Maltepe/ İstanbul

  EMAIL

  meh_met_36@hotmail.com
  www.saruhannakliyat.com.tr